Obsah: Začátek, Dodáváme na, Náš sortiment, Kde nás najdete


ZAČÁTEK


Na počátku byl sen, který se stal skutečností. V roce 2007 vznikla a založila paní Květa Urbancová rodinnou pekárnu U ANDĚLA. 

Hlavní činností rodinné pekárny je pečení svatebních koláčků dle původních prvků rodinné receptury staré více než 150 let. Recept, který se stal rodinným dědictvím se předával po několik generací. Pochází z pomezí Dolní Lomná u Jablunkova. Své znalosti a dovednosti předala paní Květě její maminka Marta - dlouholetá a vyhlášená cukrářka, kuchařka a pekařka.

K přípravě těsta použiváme vajíčka přímo z farmy od nosnic chovaných na podestýlce.

Naše rodinná pekárna podporuje české farmáře i pěstitele v našem regionu, nákupem komodit, které vyžadujeme pro prvotřídní kvalitu pro naše ručně vytvořené produkty. Ze svých zásad kvalit pro výrobu koláčků neslevíme ,neboť se to vždy odrazí v chuti i kvalitě konečného produktu .Proto je pro nás tak důležité si zachovávat naše nastavené hodnotové kritéria.022222

 


 

 

DODÁVÁME NA


  * svatební stoly a do výslužek           * pohřební hostiny  

  * narozeniny                                   * Vánoce, Velikonoce   

  * tradiční jarmarky                          * pouťe


   

  NÁŠ SORTIMENT


  * 4 druhy svatebních koláčů -  tvarohový, makový, jablkový, ořechový

  * výrobky z listového těsta - jablečný štrúdl, taštičky s náplní, sladké i slané      

  * přízdoba na koláč - kytička a lísteček z cukrářské hmoty

  * buchty ze špaldy se švestkovými povidly

  * bezlepkové pohankové sušenky

  * frgály  - klasické, ovesné                                

          

 

  

 

KDE NÁS NAJDETE


Na hezkém místě v Severomoravském kraji, v obci Horní Bludovice, okres Karviná. Údolím obce protéká řeka Lučina. Tok Lučiny rozděluje obec na dvě části, Horní a Prostřední Bludovice. Hlavní orientační bod trasy je Veli cesta, hřbitov Špluchov, Amerika.

V rámci dobrého nalezení z F-M.......směr Šenov, přes vesničku Kaňovice, přejet dva prudké kopce a před druhým kopcem po pravé straně minout hospodu u Tůňky a nahoře na kopci hřbitov Špluchov, pak cca 150 metrů odbočit vlevo a před sytě oranžovou budovou zaparkovat. Časově cca 15 minut.

z Havířova........ z Horních Bludovic od obecního úřadu a hospody U MOKRYŠE po hlavní silnici rovně směrem na ,,AMERIKA, ŠPLUCHOV,, (hnědý ukazatel), stále po hlavní cestě, po pravé straně u TŘI KŘIŽU a vzrostlých stromů odbočit vpravo, směrem na Kaňovice, po hlavní cestě znavé jako ,,Veli cesta,, a cca 150 metrů před hřbitovem Špluchov odbočit vpravo k sytě oranžové budově s potravinami COOP.


IMG 4851


MAPY...

A) trasy od Havířova              1. http://goo.gl/maps/jMcmo 

                                          2. http://goo.gl/maps/r79gt  

                                          3. http://goo.gl/maps/S9d0m

(ad 3. trasa od Bludovického kopce, rovně po ulici Na Zaguří )


B) trasa od Frýdku-Místku          http://goo.gl/maps/xPilM